12.02.2024 Живот

DUO + љубов: Овој 14 февруари бидете оригинални

Велат дека 14 февруари е преценет и дека љубовта мора да ја славиме секој ден од годината. И навистина тоа е така.
За тие што ја слават љубовта секој ден, за „најљубовниот" ден во годината имаме предлог да подарете уникатно ISMOD искуство.

Најновата технологија на уреди за загревање на патрони, ве носи на друго ниво со нова супер понуда. Започнувајќи од денес , 8 па до 28 февруари, ISMOD II PLUS / ISMOD DUO + најуникатниот модел со можност за делење на сесијата на консумирање на полнолетни лица со друго лице доаѓа со намалена цена.

Промотивната цена за Денот на вљубените на производот кој чини 2.590 денари ќе биде намален на 990 денари.
Ако сте подготвени да подарите нешто поразлично, нашата акција ви нуди фантастична можност да ја споделите вашата љубов и благодарност со внимателен и иновативен подарок.

Зошто да изберете ISMOD за подарок за Денот на вљубените?

Овој ден на вљубените, надминете ги обичните подароци и изненадете ја вашата сакана личност со нешто навистина уникатно. ISMOD уредите нудат поинакво искуство, кое ќе го прикаже вашиот гест на љубов, вашата промисленост и внимание. Со самиот избор ISMOD II PLUS / ISMOD DUO + покажете им дека љубовата ја славите секој ден.

Не пропуштајте ја оваа ограничена понуда за да го направите Денот на вљубените, ден за паметење! Веднаш направете нарачка на нашата веб-страница https://ismod-order.mk/mk/ или, пак, посетете ги нашите продажни места: ISMOD Store кој се наоѓа во ГТЦ на приземје, спроти влезот на административните канцеларии на ГТЦ и ISMOD поп-ап стор на прв кат во Скопје Сити Мол.

Одберете ISMOD, одберете поинаква и подобра алтернатива!

(Комерцијална објава)

Живот