X
 13.06.2024 Живот

Не му давам парчиња храна за да не се задави. Како да го надминам тој страв?

Како може да си помогнам да го надминам стравот, имам бебе од една година, но сѐ уште се плашам да му дадам парченца храна да не се задави. Дали можам некако да го пребродам овој страв?

Одговорот од психологот прочитајте го на Деца.мк

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот