X
 01.01.2015 Живот

Фото и Видео: Како светот ја дочека Новата 2015-та година?

Со спектакуларни огномети во кои уживаа десетици милиони луѓе ширум светот беше дочекана новата 2015-та година.

Фотографии на ОВОЈ ЛИНКИздвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот