X
 18.02.2015 Образование

Во живо од пред платото на Филозофскиот факултетДубиоза колектив и Bernays Propaganda на ‪#‎АвтономнаЗона‬ за поддршка на Студентскиот пленум!

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование