X
 20.04.2015 Образование

Образование vs Адеми

Средношколците ја имаат поддршката за бојкотирањето на наставата од страна на свои професори, родители и граѓаните, а најмногу од страна на студентите, кои поминуваа низ сличен период пред неколку месеци. Нивната поддршка овојпат доаѓа во облик на видео наречено „Образование vs Адеми“.

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование