X
 08.03.2015 Култура

Најдобрите фотографии направени со "iPhone 6"


Компанијата „Apple“ организираше промотивна кампања за камерата на ајфон 6 со што ги повика аматерските и професионалните фотографи да испраќаат фотографии направени со својот телефон. Ова се дел од најдобрите.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура