X
 30.03.2015 Забава

Класиците преименувани од незадоволните читатели

Каков би бил насловот на класиците доколку би им го давале името незадоволните читатели?

 

getsbi

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава