X
 22.06.2015 Економија

Извршни директори кои земаат плата помалку од вас

Дали сте знаеле дека некои од извршните директори на најголемите компании во Америка имаат основна плата од само еден долар или помалку?

 

1

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Економија