X
 24.06.2015 Забава

Во Русија вака се учи на час по хемија

Ова е еден начин на учење на хемија: преплашете ги вашите студенти. Навистина импресивно, нели?

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава