X
 01.06.2016 Забава

Фотографии кои не можат да ги сфатат родените после 1998 година

Секое дете во ова време, поточно секое родено после 1998 година, не би можело ни да замисли за што се наменети дел од овие предмети на фотографиите. И додека тие се зачудени, ние мечтаеме по едно убаво и далечно време, кога работите беа толку едноставни.

 

фото

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава