X
 14.10.2015 Живот

Кога рекламите за политичките кампањи би биле искрени...


Кога рекламите за политичките кампањи би биле искрени и реалистични, политичарите во нив би изгледале нешто како овој во видеото подолу. „Рекламата“ излезе во пресрет на претседателските избори во САД.


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот