X
 09.11.2015 Забава

Фотографии кои ќе ве натераат да се чувствувате доста старо

Човек започнува да се чувствува старо тогаш кога актерите во филмовите се постари од него и тогаш кога ќе го започне разговорот со зборовите: „Во мое време...“ , и секако овие фотографии во продолжение.

 

фото

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава