X
 25.02.2016 Живот

Фотографии кои покажуваат дека децата ни го прават животот поубав


Сите деца се неранимајковци понекогаш, но сите проблеми кои ги прават се смешни и интересни, дури и кога го бојадисуваат домот или доаѓаат дома прекриени со кал. Така го истражуваат светот, без размислување за последиците.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот