X
 26.03.2016 Живот

Добрите мајки имаат лепливи подови, валкани шпорети и среќни деца

„Добрите мајки имаат лепливи подови, валкани шпорети и среќни деца.“


Без разлика на културата, локацијата или финансиите, дали имаат играчки или си прават играчки, децата секогаш ќе знаат како да се забавуваат. Среќните детски моменти секогаш се добри цели за фотографите.

„Bright side“ објави 30 фотографии од детската среќа за да нè потсети дека треба да уживаме во едноставните страни од животот. Сите фотографии погледнете ги во галеријата.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот