X
 06.12.2016 Култура

Најфотографираните места во светот на Инстаграм

Врз основа на податоците од Инстаграм, ова се местата каде луѓето најмногу се фотографирале оваа година. 

 

instagram

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура