X
 24.12.2016 Живот

Најдобрите годинешни божиќни реклами

Празниците се ближат, а не може да поминат без реклами кои ја опишуваат магијата на Божиќ и Нова година. Ова се ноколку од нив кои се издвојуваат од останатите и навистина ги доловуваат празничните моменти и она што е најважно за време на празниците.

1.„Џон Луис“ реклама2. „H&M“ реклама3. „Apple“ реклама4. Реклама на „Heathrow“ аеродромот5. „Sainsbury's“ реклама6. „Mark & Spencer“ реклама7. „Waitrose“ реклама8. „Allegro“ реклама9. „Huawei“ реклама

Подготвил: Маја Пероска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот