25.12.2018 Живот

Посакај СРЕЌЕН РОДЕНДЕН со инстант лоз на Државна лотарија на Македонија

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН – нов инстант лоз на Државна лотарија на Македонија од денеска - 25.12.2018 година во над 200 продажни места низ Македонија.

Инстант лозот „Среќен роденден“ е подарок кој можете да им го дадете на сите што слават роденден и на сите што сакате да им подарите супер шанса за супер подарок. Со овој инстант лоз можете да подарите еден од 60-те IPHONE XR или, пак, еден од 40-те SAMSUNG S9. Но тоа не е сè, покрај овие добивки, некому можете да подарите и 10.000 денари, 5.000 денари или, пак, некоја од помалите парични добивки.

За само 50 денари подарете шанса некому или себе си да дојдете до некоја од привлечните добивки.

Пронајдете три исти симболи „Среќен роденден“ и станете добитник на IPHONE XR.

Доколку пронајдете три исти симболи „мобилен уред“, вие сте нов сопственик на SAMSUNG S9,

или пронајдете три исти парични износи и подигнете ја својата парична добивка.

Подарувајте, гребете, забавувајте се и освојувајте нов вид добивки.

ДРЖАВНА ЛОТАРИЈА НА МАКЕДОНИЈА
ЗА ДОБРО!