X
 11.08.2022 Живот

Од денеска до 17 август заборавете на сѐ друго освен на шопинг во „Рамстор Мол“ - Започна Garage Sale

Од денес до 17 август заборавете на сè друго и насочете се на шопинг во „Рамстор Мол“. Garage Sale конечно започна. Настанот кој со нетрпение го очекувавте, од денеска до 17 август ќе ви донесе одлична можност да купувате со огромни попусти до 70% бидејќи ПРАВИМЕ ЧИСТКА, ВАДИМЕ СЀ НАДВОР.

Покрај големите попусти, посетителите на „Рамстор Мол“ ќе може да уживаат во богатата програма специјално организирана за овој настан која содржи многу музика во придружба на добро познатите Конга, Сакс и DJ Чедомирски, кои свечено ќе го одбележат стартот на најголемата распродажба во градот - Garage Sale. Исто така, во вечерните часови бидете дел од уникатната изведба со огнени ефекти пропратена со музика, забава, освежителни пијалаци и коктели, бројни акции и изненадувања од продажните објекти во „Рамстор Мол“.

Не пропуштајте ја и вие можноста да ја искористите неверојатната распродажба во „Рамстор Мол“, која трае до 17 август. Дел од понудата на намалените производи може да ги најдете на следниот линк:

- GARAGE SALE ПОПУСТИ ДО -70%!! ПРАВИМЕ ЧИСТКА ВАДИМЕ СЀ НАДВОР!

Ве очекуваме на најголемиот шопинг. Каде, ако не во „Рамстор Мол“!


Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот