X
 12.09.2020 Живот

Фотографии од дивиот свет што искрено ќе ве насмеат

По долго чекање и жестока, но пријателска конкуренција, натпреварот за најдобра комична фотографија од дивиот свет ги објави своите финалисти. А фотографиите се толку добри, што сигурно ќе ви го разубават денот.

ГАЛЕРИЈА

Извор: Bored Panda
Фото: Comedy Wildlife Photo
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот