X
 06.03.2021 Живот

Убавините на Исланд и дивиот свет низ фотографии

Исланд беше речиси празен во 2020 година. Ова се некои од фотографиите што фотографот Миша Мартин ги направил во текот на карантинската 2020 година, истражувајќи ги сите делови на островот.

ГАЛЕРИЈА

Извор: Bored Panda
Фото: Instagram
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот