X
 01.01.2015 Економија

Бизнис лекции кои треба да ги практикувате во 2015-та

Томи Абот е познат експерт за интернационална продажба во „Soho Sales“. Тој ги споделува лекциите кои ги научи во текот на неговото 15 годишно работно искуство. Доколку сакате да бидете успешни, потребно е да ги следите неговите чекори и искуства.

 

1

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Економија