X
 12.01.2015 Забава

Фотографии од матурската забава на славните личности

Погледнете како изгледале познатите личности како матуранти.

 

kluni

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава