X
 24.02.2015 Живот

Луѓето се неверојатни! Кулинарска уметност, ниво: мајстор

Луѓето се неверојатни! Некои имаат таленти за танцување, атлетика или гледање телевизија 24/7, а овој талентиран готвач има талент да направи детална геометриска уметност од само еден морков.

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот