X
 22.03.2015 Живот

Трикови за готвење кои ви недостасуваа во животот

Што би правеле доколку не постоеше микробрановата печка? Доколку сте дел од оние кои честопати преживуваат денови благодарејќи на овој уред, потребно е да ги знаете овие трикови за готвење.


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот