X
 14.05.2015 Живот

Трикови што треба да ги знаат девојките


Во време кога не се спие за да се учи за испити, кој има време за правење фризури? За овие, секоја студентка ќе има време, дури и онаа најзафатената. Некои од овие трикови ќе ви решат многу проблеми (девојките знаат).

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот