X
 31.05.2015 Забава

Професии за кои не ве учат на училиште

На училиште наставниците постојано ви кажуваат дека можете да бидете се` што сакате, меѓутоа сигурно не ги споменале овие прекрасни кариерни предлози. 

 

profesii

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава