X
 31.05.2015 Живот

Ресторани со поглед вреден милион долари


Дури и најдобрата и највкусната храна во светот не би била истата кога би ја јаделе во ресторан со поглед од милион долари или на улица. Денес се фокусираме на првиот вид, односно фрламе поглед кон некои погледи од милиони долари (или повеќе) кои може да ги најдете во ресторани ширум светот.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот