X
 06.06.2015 Живот

Значајни животни лекции од татковците


Овие татковци прават татковството да изгледа забавно и лесно, но не е. Не е сè загубено. Можеби нивните лекции ќе го олеснат за некого. Погледнете што ние научивме од нив.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот