X
 04.12.2015 Живот

Отклучете го автомобилот со вашиот мозок

Професорот Роџер Боули го отклучува неговиот автомобил од далечина, користејќи ги брановите од неговиот клуч, неговиот мозок и големо шише вода.

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот