X
 19.12.2015 Живот

Најчудните семејни фотографии за Божиќ

Ова е период од годината кога сите правиме некакви резолуции, одлуки, додека постојат луѓе кои прават вакви семејни фотографии за Божиќ.

 

фото

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот