X
 22.12.2015 Живот

Што студентите навистина сакаат за празниците?


Работа со полно работно време и добра плата веднаш по дипломирањето би било доволно. Но, додека траат студиите, би ги сакале и овие нешта.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот