X
 02.08.2015 Живот

Студенти, може да се пронајдете во ситуациите?


Од „селфиња“ до испити и познавање странски јазици, веруваме дека во поголемиот дел од ситуациите ќе се пронајдат сите сегашни студенти.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот