X
 29.12.2015 Забава

Лила Филиповска "на тапет" кај Сашко Коцев и пријателките

Замислете го Сашко Коцев, на тросед помеѓу две дами, со кафенце в рака, како ги коментира нашите најпознати ТВ лица.
Станува збор за новото веб шоу „Сашко & пријателките” кое ќе се емитува ексклузивно на LOOP. Во првата епизода на „тапет“ e Лила Филиповска. Погледнете какви оценки и коментари доби Лила од страна на „стручното жири”.

Краток исечок од видеото погледнете тука:За да го гледате целото видео, регистрирајте се на loop.mk или симнете ја бесплатната loop апликација во App store и Google Play.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава