X
 13.01.2016 Живот

Тајните поврзани со летањето во авион кои не ги знаете


Кога станува збор за летањето, има многу работи кои се случуваат, а за кои никој не знае. Постојат и трикови со кои може да се лета подобро за кои знаат само вработените. Сега вработените зборуваат и откриваат интересни тајни поврзани со летањето со комерцијалните авионски агенции.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот