28.06.2016 Економија

ХАЛКБАНК објавува...

Заедничката кампања на Халкбанк АД Скопје, MasterCard Contactless и ЈСП.

Овозможено од Халкбанк АД Скопје, MasterCard ја наградува лојалноста на своите корисници во Македонија.

Во текот на првите два викенди во Јули, искористете ги поволностите на MasterCard картичките, овозможете им на Вашите најблиски весело возење на жичницата Милениумски крст и стигнете до целта исполнета со безброј изненадувања.

Локација : Средно Водно (билетара на жичницата)
Дата : 02/03.07.2016
Време: 10:00-13:00 часот

Дојдете на Водно од 10 до 13 часот и со секој купен билет со Вашата MasterCard картичка освојте уште еден гратис или направете брзо плаќање со Вашата MasterCard Contactless картичка и освојте уште еден подарок.

Локација : Средно Водно/ Милениумски Крст
Дата : 09.07.2016
Време : 10:00-13:00 часот

По купувањето на билет со Вашата MasterCard картичка, чувајте го слипот, стигнете до целта на милениумскиот крст и бидете добитници на голем број подароци.

Овој викенд ќе биде ангажиран и DJ кој ќе се погрижи за дополнително подгревање на атмосферата и приредување на незаборавна журка и дружење.
Тагови:

Економија