X
 27.02.2017 Живот

Најдобри фотографии од 2017 кои го покажуваат чинот на раѓање

Чинот на раѓање е најубаво нешто што го доживува една жена и покрај сите перипетии низ кои треба да мине за да го донесе на свет своето дете.

мајка и дете


Во 2017 неколку познати фотографи овековечиле моменти на овој чин и истите може да ги погледнете во ГАЛЕРИЈА.
Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот