X
 14.04.2017 Култура

Прв тизер за Star Wars: The Last Jedi

Денеска беше прикажан и првиот инсерт за новото продолжение од сагата Star Wars. Се чини дека Star Wars: The Last Jedi има исто толку енергија и акција колку и „The Force Awakens“. Останува да видиме што друго ќе понуди на 15 декември.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура