X
 13.03.2018 Економија

УЈП со последно потсетување до граѓанитеВо четврток (15.03) истекува рокот за поднесување на годишната даночна пријава. За сите граѓани кои нема да ги достават даночните пријави заклучно со четврток следува казна од 500 до 1000 евра.

Повеќе информации на ОВОЈ ЛИНК
Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Економија