X
 29.12.2019 Забава

Вработените од различни индустрии ги декорираат нивните канцеларии со новогодишни елки што совршено им одговараат

Доколку ви недостигаат новогодишни украси на работното место, можеби ќе ги убедите колегите да украсите нешто со помош на овие паметни идеи што ќе ви го разубават просторот.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава