X
 29.12.2022 Живот

Ја избравме најдобро украсената студентска соба

Втора година по ред избравме најдобро украсена студентска соба!

Откако десет студенти се пријавија со фотографии од нивните соби во студентските домови, нашите читатели гласаа за оние што најмногу им се допаднаа.

Најмногу гласови освои петтиот кандидат, соба во студентскиот дом „Гоце Делчев“ во Скопје, а студентот од таа соба ќе си го добие ваучерот од 5.000 денари.

Честитки за добитникот, а во продолжение можете да ја погледнете.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот