X
 02.10.2019 Живот

Одлепете ги децата од телефоните со идеите на Елена Неделковска

Инстаграм-профилот на Елена Неделковска, „Активности за деца“, станува сѐ попопуларен кај родителите од Македонија. Елена, која има тригодишен син и живее на релација Данска-Шведска, со интересни постови раскажува како се забавува со своето синче со часови и притоа го учи.

Прочитајте повеќе на ДЕЦА.МК

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот