X
 10.04.2017

Историски фотографии кои му пркосат на општеството

Социјалното незадоволство е силно ширум светот - во светло на актуелните настани, ви нудиме некои од највпечатливите фотографии од историјата кои прикажуваат потсмев.

фото општество

Линк го галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk