X
 08.09.2020 Забава

Пандемичната 2020 прикажана преку инсерти од „Пријатели“

Како би изгледала 2020 година (до август), во екот на пандемијата, кога би ја раскажале ликовите од серијата „Пријатели“?

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава