X
 10.05.2020 Живот

„Има две најголеми болности на цел свет, голема џумка и коронавирус“. Весели детски бисерчиња

Децата се полни со интересни прашања и толкувања на нештата кои навистина знаат да расположат. Детските толкувања и поврзувања знаат да бидат волшебни. Такви се и оние кои ни ги испративте.

Детските бисерчиња прочитајте ги на Деца.мк.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот