X
 31.08.2016 Живот

Цртежи кои родителите не сакаат да ги видат

Бидејќи постојат и такви кои сакаат да го уништат и бајковитиот свет во боенките.

 

deca

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот