X
 10.07.2019 Живот

Како побрзо да стигнете до куклите од „Светот на Биби“?

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидат куклите со ликовите на Биби, Боби и Зази. Кадифените кукли од „Светот на Биби“, кои се први македонски кукли во сериско производство, наскоро ќе бидат пуштени во продажба. Поради големиот интерес и лимитираниот број, ви нудиме опција да си ги резервирате куклите. Цената на една кукла е 690 денари, а за трите кукли заедно 1.890. Куклите ќе бидат пуштени во продажба од 15 јули.

Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот