X
 11.02.2016 Живот

Морничави фотографии од фабриките за кукли

Иако тие носат најголема радост кај сите деца, сепак процесот на создавањето на куклите е и повеќе од морничав и застрашувачки. 

 

кукли

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот