X
 01.01.2015 Живот

Неверојатни работи кои може да ги направите со стари ЦД-ња


Со оглед на тоа што сите телефони служат и за слушање музика денес, употребата на ЦД-ња останува нешто од минатото. Сепак, сите имаме полно дискови кои фаќаат прашина некаде во домот. Може да ги фрлите или да создадете нешто убаво и корисно од нив.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот