X
 03.01.2015 Живот

Бројните поволности на прегратките


Дизајнерот Ел Пиксел и „Демо Дак“ соработувале за да го создадат ова видео наречено „Hug it out“ (Гушкајте се). Се работи за забавна анимација која ги покажува поволностите на прегратките.


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот