X
 03.01.2015 Забава

Најголемите фотошоп грешки за 2014 година

Доколку не знаете, не би требало да го користите Фотошоп. Или барем научете.

 

3

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава